Про нас

МИСТЕЦЬКА АГЕНЦІЯ «К.В.П.» – ініціатива людей, яких об’єднало бачення збагатити iнформацiйно-культурний простір Івано-Франківщини, запропонувавши глядачам якісне естетичне видовище, виконавцям – засіб творчого самовираження, а партнерам в організації дійств – не чергову рекламу, а можливість розвитку їх бренду та ефективних шляхів взаємодії з цільовою аудиторією.

Основний принцип нашої діяльності – компетентно, вчасно, професійно.

Ми забезпечуємо:
 • мережу зв’язків з різного рівня музичними виконавцями як регіонального так і всеукраїнського масштабу та артистами різних жанрів
 • креативний персонал з творчим баченням
 • взаємодію з владними, приватними та громадськими структурами різного рівня

Діяльність агенції забезпечують:

КОНДРАТЮК Вадим Петрович

– випускник факультету іноземних мов Прикарпатського університету (1996 р.), сертифікований перекладач при державних нотаріальних конторах, приватних нотаріальних округах Івано-Франківської області. Його креативність, широке коло знайомств в творчих кругах, досвід навчання та роботи за кордоном забезпечують ідейне та творче бачення кожного заходу й зв'язок агенції з музичними виконавцями різного рівня.

ВАЛАГА Захар Андрійович

– випускник Інституту мистецтв Прикарпатського університету ім. В. Стефаника (2008 р.), віртуозний скрипаль легендарного гурту «Брати Блюзу» та скрипаль гурту «Смак Небес» і гурту «Кана», а також керівник камерного оркестру "Cantabile", якому «…за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність колективів області, велику роботу із збереження, вивчення й популяризації пам'яток матеріальної та духовної культури» рішенням колегії управління культури облдержадміністрації від 08.04.2009 присвоєно звання «народний». Талант цього віртуозного музиканта забезпечує креативне бачення та бездоганну сценічну постановку заходів агенції.

ПЕРЕГІНЯК Назар Іванович

– випускник музично-педагогічного факультету Дрогобицького державного університету ім. Івана Франка (2004 р.), магістр педагогічної освіти та викладач вокалу (2005 р.), бас-баритон Дрогобицького камерного муніципального хору «Легенда» – лауреата і дипломанта національних та міжнародних конкурсів і фестивалів (2003-2005 рр.), бас-баритон камерного хору «Тавор» (2005-2013 рр.), викладач Калуського коледжу культури і мистецтв (2005-2013рр), ударник гурту «Смак Небес». Закінчив також правничий факультет Львівського національного університету ім. І.Франка. Його цілеспрямованість, відповідальність, прагматичність забезпечує взаємодію з владними, приватними та громадськими структурами різного рівня та бездоганну адміністрацію всіх заходів агенції «К.В.П.».


Захар Валага та Кирило Стеценко Захар Валага та Василь Попадюк

Мирослав Левицький, керівник гурту «Брати Блюзу»: «Дуже важливим інструментом для композицій «ББ» є скрипка. У даному концепті звук скрипки не є характерним. У кількох моментах вона звучить, як електроскрипка, в інших — як волинка, гуцульська чи симфонічна скрипка. І дуже важливо відчувати те завдання, яке ставить перед музикантом композитор і продюсер. У цьому сенсі Захар Валага є дуже талановитим і прогресивним скрипалем. Він старається віднайти свій почерк і свій стиль виконання».

Мистецька агенція «Дзиґа» про виступ «Братів Блюзу» на фестивалі «Флюгери Львова»: «Одною з останніх прозвучала обробка автентичної гуцульської пісні з потойбічним звуком, в якому єдиним інструментом, що нагадував про навколишню дійсність, була скрипка Захара Валаги».

Олександр Юдін, «Українська Правда»: «….З одного боку, позначаються західноукраїнські коріння музикантів. Епізодично у композиції вривається — і досить органічно — колорит гуцульських мелодій і тембрів, перш за все, завдяки скрипці Захара Валаги…».

«Вікна»: «Минулого вівторка у ПК «Мінерал» відбулося святкування з нагоди 88-ої річниці проголошення Західно-Української Народної республіки. Окрім традиційного святкового концерту, подія запам’яталася неординарним вчинком міського голови Ігоря Насалика, який подарував керівнику камерного оркестру „Cantabile” Захару Валазі скрипку, якій понад 200 років. Міський голова вирішив подарувати йому скрипку після того, як почув його гру у складі камерного оркестру „Cantabile” на звіті творчих колективів міста. Подейкують, що скрипка коштує приблизно, як «Мерседес». Як йдеться у висновку київського експерта Бориса Дмітрієва, скрипка датується орієнтовно 1800 роком, а її автором є венеціанський майстер Франц Гейсенхоф.

В активі мистецької агенції «К.В.П.» наступні заходи:
 • Концерт «Відірвись!», 2001, 2002
 • Концерт «ПроРОК», 2002
 • Тур гурту «Смак Небес» в Бельгії та Голландії, 2003
 • Міжнародний фестиваль «Сходи в небо», 2004
 • Новорічний рок-концерт «З новим Rock-ом», 2006
 • Концерт камерного оркестру „Cantabile” до 15-ої річниці Дня Незалежності, 2006
 • Концерт „Cantabile” за участю духового квінтету «Лео Брас Квінтет», 2007
 • Концерт камерного хору «Тавор», 2007
 • Великодній концерт камерного хору «Тавор» та „Cantabile” в костелі Св.Валентина «Христос воскрес!», 2010
 • Концерт гурту «Смак Небес» в рамках фестивалю «Вгору серця», 2010
 • Святковий різдвяний концерт «Різдво в колі друзів», 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 рр. за участю Павла Табакова, Віктора Павліка, Олега Майовського, Василя Кондратюка, Олега Левицького, секстету MANSOUND, Брії Блессінг та інших відомих виконавців


© Мистецька агенція «К.В.П.» 2010-2018 YouTube OK VK FB